Eder Bake - nowa jakość w przygotowywaniu posiłków - EDER

Najnowsze aktualności

Eder Bake – nowa jakość w przygotowywaniu posiłków

12 maja 2022

Żyjemy w czasach rosnącej świadomości kulinarnej. Wiemy jak nieodpowiednia dieta, wpływa na nasze życie i jakie zagrożenia się z nią wiążą. Uwagę przywiązujemy nie tylko do tego, jakich tego składników używamy, ale też do samego sposobu przyrządzania potraw. Istnieje wiele “zdrowych” sposobów na przygotowanie sobie jedzenia. Gotowanie na parze, smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, pieczenie posiłków w piekarniku… to tylko nieliczne ich przykłady. Istnieje jeszcze jeden sposób, który warto poznać.

Zdrowym trendem, który warto dokładniej poznać, jest suszenie jedzenia. Ludzie od wieków suszyli owoce, mięsa i grzyby, aby przechować produkty i móc cieszyć się nimi przez dłuższy czas. W obecnych czasach mamy możliwość wyposażenia naszego domu w sprzęt suszący o znacznie większej wydajności zwany dehydratorem.

Dehydrator pozwala na suszenie: owoców, grzybów, warzyw, ziół i mięs. Jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, dla których zdrowe odżywianie to podstawa. Do jego zalet można zaliczyć m.in. zachowanie wszystkich witamin i wartości odżywczych oraz nadanie potrawie wyjątkowego smaku.

Jeden z naszych flagowych produktów folia EDER-Bake™ idealnie sprawdza się jako mata do dehydratora. Zabezpiecza ona ruszt przed przywieraniem suszonych warzyw czy owoców. Ten niezwykle wytrzymały produkt wystarczy na ponad 1000 użyć. Jest przyjazny dla środowiska, a jego użytkowanie nie wiąże się z wytrącaniem się chemicznych substancji. Dzięki naszej folii suszone produkty zachowują swój niepowtarzalny smak i zdrowy charakter.

Jak zdrowe i ekologiczne gotowanie to tylko z matą Eder-Bake™!

Eder od środka

Warto zapoznać
się również

Najnowsze
aktualności

Dowiedz się więcej o naszej firmie i branży.

Serwisowanie
i montaż pasów.

Nasi specjaliści znają się na wszystkim!

Siła tkwi w zespole

Zapraszamy
do kontaktu!

Fabryka i biura w Fałkowie

tel.: (+48) 61 86 93 550

EDER PTFE SOLUTIONS Sp. z o.o.
62-262 Fałkowo k/Gniezna
Fałkowo 66 A
12 km od Gniezna,
40 km od Poznania

NIP: 7842532149

Godziny pracy biura:

Pn – pt: 8:00 – 16:00
Sob, nd, święta: nieczynne

Skontaktuj się z wybranym działem:

Dz. sprzedaży eksportowej

Dz. sprzedaży krajowej

Dz. logistyki

Dz. techniczny

Formularz kontaktowy

Chętnie porozmawiamy
na temat Twoich potrzeb

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności