HIT 2020 -Produkt roku - EDER

HIT 2020 -Produkt roku

HIT 2020 -Produkt roku

15 marca 2021

Finałowa gala 25 konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu Wielkopolskiego już za nami. Odbyła się 14. marca w Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W imieniu naszej firmy tytuł HIT 2020 w kategorii Produkt Roku odebrali członkowie zarządu, Justyna Jagodzińska i Radosław Radom. To sukces naszej firmy!

Kapituła konkursu Gospodarczo-Samorządowego HIT Regionu przyznając nam tytuł HIT 2020 w kategorii Produkt Roku doceniła najwyższą jakość produkowanych przez nas od ponad 33 lat pasów PTFE. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem efektywnego zarządzania firmą, zaangażowania wszystkich pracowników, innowacyjności i skuteczności w prowadzeniu biznesu. Otrzymany tytuł jest impulsem do dalszych prężnych działań na rzecz rozwoju firmy i jej ekspansji na nowe rynki.

Głównym celem konkursu jest propagowanie idei przedsiębiorczości, wysokiej jakości produktów oraz dobrych wzorców zarządzania firmą a laureaci stanowią wizytówkę gospodarczą swojego regionu. Serdecznie dziękujemy naszym Koleżankom i Kolegom za to, że przyczynili się do zdobycia kolejnego cennego lauru. EDER to największy producent pasów PTFE w Polsce oraz trzeci w Europie, mamy w swoim dorobku wiele wyróżnień i nagród. Możemy pochwalić się certyfikatem jakości według normy ISO 9001:2015. Doceniany jest przede wszystkim dynamizm naszej firmy, jakość wyrobów oraz wzorowa obsługa Klienta.

Konkurs Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu co roku wyłania i promuje szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji, itp. W wyborze kandydatów do HIT-ów uczestniczą samorządy terytorialne, zwłaszcza starostwa powiatowe. więcej na http://www.konkurs-hit.pl/

Eder od środka

Warto zapoznać
się również

Najnowsze
aktualności

Dowiedz się więcej o naszej firmie i branży.

Serwisowanie
i montaż pasów.

Nasi specjaliści znają się na wszystkim!

Siła tkwi w zespole

Zapraszamy
do kontaktu!

Fabryka i biura w Fałkowie

tel.: (+48) 61 86 93 550

EDER PTFE SOLUTIONS Sp. z o.o.
62-262 Fałkowo k/Gniezna
Fałkowo 66 A
12 km od Gniezna,
40 km od Poznania

NIP: 7842532149

Godziny pracy biura:

Pn – pt: 8:00 – 16:00
Sob, nd, święta: nieczynne

Skontaktuj się z wybranym działem:

Dz. sprzedaży eksportowej

Dz. sprzedaży krajowej

Dz. logistyki

Dz. techniczny

Formularz kontaktowy

Chętnie porozmawiamy
na temat Twoich potrzeb

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności