Jesienny czas Targowy w EDER!  - EDER

Najnowsze aktualności

Jesienny czas Targowy w EDER! 

9 listopada 2023

Jesień zwykle obfituje w interesujące wydarzenia targowe.

W połowie września 2023 r. przeprowadziliśmy wiele  ciekawych spotkań podczas targów DREMA w Poznaniu. Stanowią one jedno z najważniejszych spotkań w branży drzewnej i meblarskiej w Polsce i Europie. Edycja z 2023 roku w dniach 12-15 września zgromadziła licznych profesjonalistów i czołowych przedstawicieli branży.

Podczas wydarzenia zaprezentowano innowacyjne maszyny, narzędzia oraz komponenty dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Wartość i prestiż targów DREMA jest niezaprzeczalna i każdego roku przyciąga tysiące odwiedzających oraz uczestników z całego świata.

W październiku odwiedziliśmy także Targi Busworld Europe 2023 w Brukseli, czyli największe na świecie targi B2B dedykowane wyłącznie branży autobusowej i autokarowej. To doskonałe miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych, poznawania nowości branżowych oraz nawiązywania relacji z ekspertami z tej gałęzi motoryzacji.

Targi Busworld Europe w 2023 roku odbyły się w dniach 7–12 października i zgromadziły wystawców z 38 różnych krajów. Turcja była liderem z 94 firmami, a tuż za nią uplasowały się przedsiębiorstwa z Niemiec. Frekwencja to ponad 40 tys. zwiedzających.

W targach uczestniczyło wiele interesujących firm takich jak np. STER, który miał swoje stanowisko w hali nr 11 oraz BMZ Poland, Busfactory, MAN, Iveco i wiele, wiele innych.

Obecność firmy EDER podczas tego wydarzenia, ma związek z faktem, że podczas produkcji autobusów stosowane są materiały wykonane z PTFE. Wynika to z głównych cech tego materiału, takich jak izolacyjność elektryczna, odporność na wysokie temperatury oraz nie przywieralność innych materiałów. Cechy te mają znaczenie chociażby podczas wytłaczania przeróżnych elementów wykończenia kabiny.  

Kolejnym wydarzeniem były targi Fakuma we Friedrichshafen, które odbyły się w dniach 17 – 21 października . To jedno z czołowych międzynarodowych wydarzeń branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Około 1800 wystawców z ponad 30 krajów zaprezentowało szeroką gamę produktów do formowania wtryskowego, wytłaczania i termoformowania oraz ofertę procesów, technologii i narzędzi związanych z przetwarzaniem tworzyw sztucznych. 

Pod koniec października 2023 r. odwiedziliśmy również nasze krajowe targi – Warsaw Industry Week. To najważniejsze targi przemysłowe w Polsce i jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie. Skupiają się one na nowościach technologicznych w branży oraz stwarzają doskonałą okazję do wymiany wiedzy i nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych.

Na tegorocznych targach odbyła się ważna konferencja przemysłowa, która dotyczyła  najnowszych trendów, innowacji w branży przemysłowej oraz automatyzacji.

Eder od środka

Warto zapoznać
się również

Najnowsze
aktualności

Dowiedz się więcej o naszej firmie i branży.

Serwisowanie
i montaż pasów.

Nasi specjaliści znają się na wszystkim!

Siła tkwi w zespole

Zapraszamy
do kontaktu!

Fabryka i biura w Fałkowie

tel.: (+48) 61 86 93 550

EDER PTFE SOLUTIONS Sp. z o.o.
62-262 Fałkowo k/Gniezna
Fałkowo 66 A
12 km od Gniezna,
40 km od Poznania

NIP: 7842532149

Godziny pracy biura:

Pn – pt: 8:00 – 16:00
Sob, nd, święta: nieczynne

Skontaktuj się z wybranym działem:

Dz. sprzedaży eksportowej

Dz. sprzedaży krajowej

Dz. logistyki

Dz. techniczny

Formularz kontaktowy

Chętnie porozmawiamy
na temat Twoich potrzeb

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności