Targi branżowe GrindTec i Filtech 2023 - EDER

Najnowsze aktualności

Targi branżowe GrindTec i Filtech 2023

13 marca 2023

Wczesną wiosnę zaczęliśmy pracowicie, odwiedziliśmy jedne z największe targów technologicznych w Niemczech. 14-16 lutego 2023 nasza delegacja była obecna  podczas najważniejszych targów filtracyjnych na świecie: FILTECH 2023 w Kolonii. W dniu 7-10 marca 2023 r. z kolei mieliśmy okazję być na międzynarodowych targach szlifowania i obróbki narzędzi GrindTec, które odbyły się w Niemczech w miejscowości Lipsk. 

Filtech 2023 to największe i najważniejsze targi filtracyjne oraz separacyjne na świecie a na tegorocznym wydarzeniu zaprezentowało się 440 wystawców z różnych stron świata. Połączenie targów i konferencji w jednym miejscu to świetny sposób na zgromadzenie ekspertów, klientów, dostawców oraz dziennikarzy w jednym miejscu. Wzięliśmy udział w międzynarodowej konferencji i kilku panelach, które skupiały się na innowacyjności, nowych trendach oraz ciekawych rozwiązań branżowych.

GrindTec to jedne z największych targów przemysłowych w Europie. Na powierzchni 50 000 m2 znalazło się 821 wystawców z 29 różnych krajów. Targi należą do grona najlepszych imprez wystawienniczych dla przemysłu metalowego i maszynowego w Europie. Swoim zakresem tematycznym obejmują m.in. obrabiarki, maszyny i urządzenia, komponenty i podzespoły maszynowe, narzędzia, systemy mocowania, automatyzację produkcji, robotykę, produkcję urządzeń technologicznych służących wytwarzaniu odnawialnych źródeł energii, technikę transportu bliskiego i magazynową, metrologię przemysłową i kontrolę jakości, a także usługi i produkcję kontraktową.

Na tegorocznych targach zawarliśmy wiele nowych znajomości oraz wymieniliśmy się doświadczeniami branżowymi. Spotkaliśmy się z naszymi obecnymi i przyszłymi i kontrahentami. Wzięliśmy udział w kilku wartościowych panelach na temat najnowszych technologii i kierunkach rozwoju branży przemysłowej. Targi skupiały się na nowościach produktowych, zaawansowanej technologii, obowiązujących trendach i kompleksowych usługach z branży obróbki metali, dostawców i narzędzi. 

Wspomniane wydarzenia targowe dały nam dużo motywacji i inspiracji do dalszego rozwoju naszej firmy!

Eder od środka

Warto zapoznać
się również

Najnowsze
aktualności

Dowiedz się więcej o naszej firmie i branży.

Serwisowanie
i montaż pasów.

Nasi specjaliści znają się na wszystkim!

Siła tkwi w zespole

Zapraszamy
do kontaktu!

Fabryka i biura w Fałkowie

tel.: (+48) 61 86 93 550

EDER PTFE SOLUTIONS Sp. z o.o.
62-262 Fałkowo k/Gniezna
Fałkowo 66 A
12 km od Gniezna,
40 km od Poznania

NIP: 7842532149

Godziny pracy biura:

Pn – pt: 8:00 – 16:00
Sob, nd, święta: nieczynne

Skontaktuj się z wybranym działem:

Dz. sprzedaży eksportowej

Dz. sprzedaży krajowej

Dz. logistyki

Dz. techniczny

Formularz kontaktowy

Chętnie porozmawiamy
na temat Twoich potrzeb

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności